Požega

NK Slavonija Požega osvojila Tommy turnir i izborila Državnu završnicu

NK Slavonija Požega osvojila Tommy turnir i izborila Državnu završnicu

Mladi nogometaši iz Požege bili su najbolji u Osijeku te će krajem srpnja predstavljati Slavoniju na Državnoj završnici Plazma Sportskih igara mladih u Rijeci

Zlato u Osijeku

Osijek je ugostio Tommy turnir u malom nogometu u sklopu 30. sezone Plazma Sportskih igara mladih, a najbolja momčad turnira stigla je iz Požege.

Mladi nogometaši NK Slavonija Požega u finalu su svladali MNK Osijek i tako izborili plasman na Državnu završnicu koja će se krajem srpnja održati u Rijeci.

Slijedi borba s najboljima u Hrvatskoj

Na osječkim terenima nastupili su dječaci i djevojčice do 12 godina, koji su kroz odlične utakmice pokazali talent, borbenost i fair play.

Pobjedom u finalu Požežani su osigurali mjesto među najboljim ekipama Hrvatske, gdje će se u Rijeci boriti za naslov državnih prvaka.

Igre koje okupljaju tisuće djece

Plazma Sportske igre mladih ove godine obilježavaju 30. sezonu i ponovno su okupile veliki broj mladih sportaša. Sudjelovanje je za svu djecu potpuno besplatno, a osim natjecanja, Igre promiču prijateljstvo, zajedništvo, toleranciju i zdrav način života.

Ovogodišnja sezona okupila je čak 140.000 djece u Hrvatskoj, a regionalna natjecanja nastavljaju se u deset sportskih disciplina prije završnice u Rijeci.